<< říjen 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Gymnázium

Na kaplickém čtyřletém gymnáziu si můžete  vhodnou volbou volitelných předmětů  zvolit zaměření humanitní, přírodovědné nebo matematicko-technické a připravit se tak kvalitně na vysokoškolské studium.


Obchodní akademie

Nabízíme  inovovaný studijní obor OBCHODNÍ AKADEMIE se zaměřením na LOGISTIKU  nebo na CESTOVNÍ RUCH.

Je to jediná takto inovovaná obchodní akademie v Jihočeském kraji. 

Město Kaplice poskytuje studentům tohoto oboru prospěchové stipendium.


Podnikání

Dvouletý nástavbový  maturitní obor PODNIKÁNÍ Vás připraví vykonávat ekonomické, provozně-ekonomické, obchodní a administrativní činnosti, které uplatníte především při řízení vlastní firmy.

 


Pro tento týden neby přidán jídelní lístek.


Suplování G, SOŠE



Suplování:   Pátek 19.10.2018

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Dánová Jaroslava

..

..

..

           

Kopúnová Jana

..

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Drdák Jiří

3.hod

přesun <<

FYZ

OA1

(FYZ)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

FYZ

OA1

 

na 3.hod

Změny v rozvrzích tříd:

OA1

1.hod

DEJ

   

odpadá

 

(KOJA)

 

3.hod

FYZ

 

(FYZ)

přesun <<

Drdák Jiří

z 6.hod

 

6.hod

FYZ

   

přesun >>

 

na 3.hod

OA3

1.hod

UCE

   

odpadá

 

(DAJA)

 

2.hod

DOL

   

odpadá

 

(DAJA)

 

 

Suplování:   Pondělí 22.10.2018

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Lovčí Zdeňka

   

..

..

..

..

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Kněz Miroslav

6.hod

přesun <<

ANJ

OA1

(JAZ)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

ANJ

OA1

 

na 6.hod

Caisová Marta

6.hod

přesun <<

BAN

OA3

(4)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

BAN

OA3

 

na 6.hod

Dánová Jaroslava

4.hod

přesun <<

DOL

OA4

(9)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

DOL

OA4

 

na 4.hod

Kopúnová Jana

3.hod

přesun <<

PRV

OA3

(4)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

PRV

OA3

 

na 3.hod

Změny v rozvrzích tříd:

OA1

6.hod

ANJ

 

(JAZ)

přesun <<

Kněz Miroslav

z 7.hod

 

7.hod

ANJ

   

přesun >>

 

na 6.hod

OA3

3.hod

PRV

 

(4)

přesun <<

Kopúnová Jana

z 6.hod

 

6.hod

BAN

 

(4)

přesun <<

Caisová Marta

z 8.hod

 

8.hod

BAN

   

přesun >>

 

na 6.hod

OA4

4.hod

DOL

 

(9)

přesun <<

Dánová Jaroslava

z 6.hod

 

5.hod

NEJ

   

odpadá

 

(LOZD)

 

6.hod

DOL

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

 

Suplování:   Úterý 23.10.2018

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Dánová Jaroslava

..

..

   

MAMA

KNMI

     

Lovčí Zdeňka

   

MAMA

KOJA

   

..

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Kněz Miroslav

6.hod

spojeno (DAJA)

ANJ

OA4

(3)

 

Kopúnová Jana

4.hod

supl. (LOZD)

ZSV

OA4

(9)

 

Maršíková Marta

3.hod

supl. (LOZD)

ZEM

OA1

(JAZ)

 
 

5.hod

supl. (DAJA)

MAT

OA1

(3)

 

Změny v rozvrzích tříd:

OA1

3.hod

ZEM

 

(JAZ)

supluje

Maršíková Marta

(LOZD)

 

5.hod

MAT

 

(3)

supluje

Maršíková Marta

(DAJA)

OA3

1.hod

UCE

   

odpadá

 

(DAJA)

 

2.hod

UCE

   

odpadá

 

(DAJA)

 

7.hod

NEJ

   

odpadá

 

(LOZD)

OA4

4.hod

ZSV

 

(9)

supluje

Kopúnová Jana

(LOZD)

 

6.hod

ANJ

 

(3)

spojí

Kněz Miroslav

(DAJA)

 

Zpracováno v systému Bakaláři