Jídelní lístek
pro aktuální týden 23.4.2018 - 27.4.2018

G, SOŠE


Jídelní lístek
pro následující týden 30.4.2018 - 4.5.2018

G, SOŠE



Suplování SOU



Suplování:   Čtvrtek 26.4.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 25.4.2018 (12:40)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Lejsková Jitka

 

..

MaJ

 

..

       

Matrasová Jana

       

..

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Čech Martin

1.hod

přesun <<

ANJ

2.PO

(42)

z 3.hod

 

3.hod

přesun >>

ANJ

2.PO

 

na 1.hod

Kozlová Helena

7.hod

přesun >>

ZPR

1.KČ

 

na 27.4. 3.hod

Lejsková Jitka

3.hod

odpadá

UCE

1.PO

 

zrušeno

Matrasová Jana

2.hod

spojeno (LeJ)

CJL

2.PO

(46)

 

Šolc Ladislav

3.hod

přesun <<

TEV

2.PO (PO)+

(TV)

z 5.hod

 

4.hod

přesun <<

TEV

2.PO (PO)+

(TV)

z 6.hod

 

5.hod

přesun >>

TEV

2.PO (PO)+

 

na 3.hod

 

6.hod

přesun >>

TEV

2.PO (PO)+

 

na 4.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.KČ

7.hod

ZPR

   

přesun >>

 

na 27.4. (Pá) 3.hod

1.PO

3.hod

TEV

PO

(TV)

přesun <<

Šolc Ladislav

z 5.hod

 

3.hod

UCE

   

odpadá

 

(LeJ)

 

4.hod

TEV

PO

(TV)

přesun <<

Šolc Ladislav

z 6.hod

 

4.hod

UCE

   

odpadá

 

(LeJ)

 

5.hod

TEV

PO

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

6.hod

TEV

PO

 

přesun >>

 

na 4.hod

2.PO

1.hod

ANJ

 

(42)

přesun <<

Čech Martin

z 3.hod

 

2.hod

CJL

 

(46)

spojí

Matrasová Jana

(LeJ)

 

3.hod

TEV

PO

(TV)

přesun <<

Šolc Ladislav

z 5.hod

 

3.hod

ANJ

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

4.hod

TEV

PO

(TV)

přesun <<

Šolc Ladislav

z 6.hod

 

4.hod

ZSV

   

odpadá

 

(MaJ)

 

5.hod

TEV

PO

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

6.hod

TEV

PO

 

přesun >>

 

na 4.hod

 

 

Suplování:   Pátek 27.4.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 25.4.2018 (12:40)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.PO

ZRV

TH

TH

ZRV

ZRV

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Šolc Ladislav

     

..

..

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Caisová Marta

4.hod

odpadá

EKO

2.PO

 

Zrušení výuky

Čech Martin

0.hod

přesun >>

ANJ

1.PO

 

na 25.4. 2.hod

Kozlová Helena

3.hod

přesun <<

ZPR

1.KČ

(55)

z 26.4. 7.hod

Kubaláková Soňa

1.hod

odpadá

MAT

2.PO

 

Třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

MAT

2.PO

 

Třídnická hodina

Matrasová Jana

0.hod

odpadá

CJL

2.PO

 

Zrušení výuky

 

3.hod

odpadá

CJL

2.PO

 

Zrušení výuky

Změny v rozvrzích tříd:

1.KČ

3.hod

ZPR

 

(55)

přesun <<

Kozlová Helena

z 26.4. (Čt) 7.hod

 

4.hod

TEV

   

odpadá

 

(SoL)

1.PO

0.hod

ANJ

   

přesun >>

 

na 25.4. (St) 2.hod

 

 

Suplování:   Středa 2.5.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 25.4.2018 (12:40)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.PO

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Caisová Marta

0.hod

odpadá

EKO

2.PO

 

Ukončení výuky

Čech Martin

5.hod

odpadá

ANJ

2.PO

 

Ukončení výuky

Dánová Jaroslava

6.hod

odpadá

UCE

2.PO

 

Ukončení výuky

 

7.hod

odpadá

UCE

2.PO

 

Ukončení výuky

Kubaláková Soňa

1.hod

odpadá

MAT

2.PO

 

Ukončení výuky

Matrasová Jana

2.hod

odpadá

ZSV

2.PO

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

CJL

2.PO

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

CJL

2.PO

 

Ukončení výuky

Rezničák Josef

8.hod

přesun >>

IKT

1.SM (1.MZ)+

 

na 3.5. 5.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.MO

8.hod

IKT

1.MZ

 

přesun >>

 

na 3.5. (Čt) 5.hod

1.OZ

8.hod

IKT

1.MZ

 

přesun >>

 

na 3.5. (Čt) 5.hod

1.SM

8.hod

IKT

1.MZ

 

přesun >>

 

na 3.5. (Čt) 5.hod

 

 

Suplování:   Čtvrtek 3.5.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 25.4.2018 (12:40)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.PO

 

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Ondok Václav

 

....

....

 

....

..

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Čech Martin

3.hod

odpadá

ANJ

2.PO

 

Ukončení výuky

Lejsková Jitka

1.hod

odpadá

PEK

2.PO

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

PEK

2.PO

 

Ukončení výuky

Matrasová Jana

4.hod

odpadá

ZSV

2.PO

 

Ukončení výuky

Rezničák Josef

5.hod

přesun <<

IKT

1.SM (1.MZ)+

(29)

z 2.5. 8.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.MO

5.hod

IKT

1.MZ

(29)

přesun <<

Rezničák Josef

z 2.5. (St) 8.hod

1.OZ

5.hod

IKT

1.MZ

(29)

přesun <<

Rezničák Josef

z 2.5. (St) 8.hod

1.SM

5.hod

IKT

1.MZ

(29)

přesun <<

Rezničák Josef

z 2.5. (St) 8.hod

 

 

Suplování:   Pátek 4.5.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 25.4.2018 (12:40)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.PO

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Ondok Václav

..

....

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Caisová Marta

4.hod

odpadá

EKO

2.PO

 

Ukončení výuky

Kubaláková Soňa

1.hod

odpadá

MAT

2.PO

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

MAT

2.PO

 

Ukončení výuky

Matrasová Jana

0.hod

odpadá

CJL

2.PO

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

CJL

2.PO

 

Ukončení výuky

Změny v rozvrzích tříd:

1.OZ

0.hod

ZES

   

odpadá

 

(OnV)

 

Zpracováno v systému Bakaláři