Suplování SOU



Suplování:   Čtvrtek 20.12.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 19.12.2018 (12:33)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Čech Martin

     

SoL

 

..

OnV

..

 

Drdák Jiří

               

..

Změny v rozvrzích učitelů:

Drdák Jiří

0.hod

přesun >>

MOV

2.OZ

 

na 7.hod

 

5.hod

navíc

OAD

2.MO

(31)

 
 

5.hod

přesun <<

STE

2.SM

(31)

z 7.hod

 

7.hod

přesun <<

MOV

2.OZ

(33)

z 0.hod

Ondok Václav

5.hod

přesun <<

ZES

2.OZ

(33)

z 7.hod

 

6.hod

supl. (CeM)

MAT

3.KČ

(42)

 
 

7.hod

přesun >>

ZES

2.OZ

 

na 5.hod

Šolc Ladislav

3.hod

supl. (CeM)

NEJ

2.SM (2.SO)+

(48)

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.MO

5.hod

OAD

 

(31)

navíc

Drdák Jiří

 
 

7.hod

ANJ

   

odpadá

 

(CeM)

2.OZ

0.hod

MOV

   

přesun >>

 

na 7.hod

 

3.hod

NEJ

2.SO

(48)

supluje

Šolc Ladislav

(CeM)

 

5.hod

ZES

 

(33)

přesun <<

Ondok Václav

z 7.hod

 

7.hod

MOV

 

(33)

přesun <<

Drdák Jiří

z 0.hod

 

8.hod

MOV

   

odpadá

 

(DrJ)

2.SM

3.hod

NEJ

2.SO

(48)

supluje

Šolc Ladislav

(CeM)

 

5.hod

STE

 

(31)

přesun <<

Drdák Jiří

z 7.hod

 

7.hod

STE

   

přesun >>

 

na 5.hod

3.KČ

6.hod

MAT

 

(42)

supluje

Ondok Václav

(CeM)

 

 

Suplování:   Pátek 21.12.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 19.12.2018 (12:33)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.KČ

     

TH

TH

       

2.MO

     

TH

TH

       

2.OZ

     

TH

TH

       

2.PO

     

TH

TH

       

2.SM

     

TH

TH

       

3.KČ

     

TH

TH

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Čech Martin

 

DrJ

DrJ

           

Drdák Jiří

     

..

-

       

Kozlová Helena

     

-

-

       

Maršíková Marta

 

MaJ

             

Matrasová Jana

     

-

-

       

Šolc Ladislav

     

..

..

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Caisová Marta

3.hod

odpadá

ZEM

1.KČ

 

Třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

EKO

2.PO

 

Třídnická hodina

Čech Martin

3.hod

odpadá

ANJ

2.PO

 

Třídnická hodina

Drdák Jiří

1.hod

spojeno (CeM)

ANJ

2.MO

(31)

 
 

2.hod

spojeno (CeM)

ANJ

2.MO

(31)

 
 

3., 4. hod Obecný pedagogický dohled

Kozlová Helena

3., 4. hod Obecný pedagogický dohled

Matrasová Jana

1.hod

supl. (MaM)

CJL

2.PO

(46)

 
 

3., 4. hod Obecný pedagogický dohled

Ondok Václav

3.hod

odpadá

STR

2.SM

 

Třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

MAT

1.KČ

 

Třídnická hodina

Rezničák Josef

3.hod

odpadá

TEO

2.OZ

 

Třídnická hodina

 

4.hod

odpadá

FYZ

2.SM (2.MZ)+

 

Třídnická hodina

Šolc Ladislav

3., 4. hod Obecný pedagogický dohled

Změny v rozvrzích tříd:

2.MO

1.hod

ANJ

 

(31)

spojí

Drdák Jiří

(CeM)

 

2.hod

ANJ

 

(31)

spojí

Drdák Jiří

(CeM)

2.PO

1.hod

CJL

 

(46)

supluje

Matrasová Jana

(MaM)

Pedagogický dohled u třídy:

1.KČ, 3., 4. hod - Kozlová Helena

2.MO, 3., 4. hod - Drdák Jiří

2.OZ, 3., 4. hod - Drdák Jiří

2.PO, 3., 4. hod - Šolc Ladislav

2.SM, 3., 4. hod - Drdák Jiří

3.KČ, 3., 4. hod - Matrasová Jana

 

Zpracováno v systému Bakaláři