Suplování SOU



Suplování:   Pondělí 25.6.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 22.6.2018 (11:12)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.PO

 

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

   

3.KČ

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

   

3.MO

 

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

 

3.OZ

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

   

3.SM

 

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Čech Martin

   

CaM

 

CaM

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Chlaň Miloslav

1.hod

odpadá

MAT

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

Caisová Marta

2.hod

spojeno (CeM)

ANJ

1.MO

(57)

 
 

4.hod

spojeno (CeM)

ANJ

1.MO

(57)

 
 

5.hod

odpadá

EKO

2.PO

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

EKO

2.PO

 

Ukončení výuky

Čech Martin

3.hod

odpadá

ANJ

2.PO

 

Ukončení výuky

 

7.hod

odpadá

ANJ

3.MO

 

Ukončení výuky

Drdák Jiří

3.hod

odpadá

STR

3.SM

 

Ukončení výuky

Kubaláková Soňa

1.hod

odpadá

MAT

2.PO

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

MAT

2.PO

 

Ukončení výuky

Lejsková Jitka

4.hod

odpadá

PEK

2.PO

 

Ukončení výuky

Matrasová Jana

6.hod

odpadá

CJL

3.OZ (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

Ondok Václav

2.hod

odpadá

ZES

3.OZ

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

ZES

3.OZ

 

Ukončení výuky

Rezničák Josef

4.hod

odpadá

ELT

3.MO

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

FYZ

3.OZ (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

Straková Ilona

0.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

Tejkl Jan

0.hod

odpadá

TEO

3.OZ

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

ŘMV

3.MO

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

ŘMV

3.MO

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

MOV

3.OZ

 

Ukončení výuky

Změny v rozvrzích tříd:

1.MO

2.hod

ANJ

 

(57)

spojí

Caisová Marta

(CeM)

 

4.hod

ANJ

 

(57)

spojí

Caisová Marta

(CeM)

 

 

Suplování:   Úterý 26.6.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 22.6.2018 (11:12)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.MO

             

PR

 

1.OZ

             

PR

 

1.PO

           

PR

PR

 

1.SM

             

PR

 

2.KČ

             

PR

 

2.PO

 

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

   

3.KČ

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

   

3.MO

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

3.OZ

 

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

3.SM

 

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Čech Martin

 

SoL

   

..

..

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Chlaň Miloslav

1.hod

odpadá

MAT

3.SM (3.MS)+

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

MAT

3.SM (3.MS)+

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

TEK

3.SM

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

TEK

3.SM

 

Ukončení výuky

Caisová Marta

0.hod

přesun >>

PRA

1.PO

 

na 4.hod

 

3.hod

odpadá

EKO

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

4.hod

přesun <<

PRA

1.PO

(57)

z 0.hod

 

5.hod

odpadá

MAR

2.PO

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

EKO

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

Čech Martin

3.hod

odpadá

ANJ

2.PO

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

ANJ

2.PO

 

Ukončení výuky

 

7.hod

odpadá

ANJ

3.MO

 

Ukončení výuky

 

8.hod

odpadá

ANJ

3.MO

 

Ukončení výuky

Dánová Jaroslava

1.hod

odpadá

UCE

2.PO

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

UCE

2.PO

 

Ukončení výuky

Drdák Jiří

0.hod

odpadá

OAD

3.MO

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OAD

3.MO

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

OAD

3.MO

 

Ukončení výuky

 

7.hod

odpadá

STR

3.SM

 

Ukončení výuky

 

8.hod

odpadá

STR

3.SM

 

Ukončení výuky

Kubaláková Soňa

6.hod

odpadá

MAT

1.PO

 

Pedagogická rada

 

7.hod

odpadá

MAT

1.PO

 

Pedagogická rada

Matrasová Jana

4.hod

odpadá

CJL

2.PO

 

Ukončení výuky

Ondok Václav

1.hod

odpadá

ZES

3.OZ

 

Ukončení výuky

 

7.hod

odpadá

STR

1.SM (1.MZ)+

 

Pedagogická rada

Straková Ilona

0.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

Šolc Ladislav

1.hod

supl. (CeM)

EKO

2.KČ

(42)

 
 

7.hod

odpadá

EKO

2.KČ

 

Pedagogická rada

Tejkl Jan

2.hod

odpadá

MOV

3.OZ

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

TEO

3.OZ

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

MOV

3.OZ

 

Ukončení výuky

 

7.hod

odpadá

MOV

3.OZ

 

Ukončení výuky

 

8.hod

odpadá

MOV

3.OZ

 

Ukončení výuky

Změny v rozvrzích tříd:

1.PO

0.hod

PRA

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

4.hod

PRA

 

(57)

přesun <<

Caisová Marta

z 0.hod

 

5.hod

ANJ

   

odpadá

 

(CeM)

2.KČ

1.hod

EKO

 

(42)

supluje

Šolc Ladislav

(CeM)

 

 

Suplování:   Středa 27.6.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 22.6.2018 (11:12)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.PO

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

 

3.KČ

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

   

3.MO

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

 

3.OZ

 

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

 

3.SM

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Chlaň Miloslav

3.hod

odpadá

MAT

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

Caisová Marta

0.hod

odpadá

EKO

2.PO

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

EKO

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

Čech Martin

0.hod

odpadá

ANJ

3.MO

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

ANJ

2.PO

 

Ukončení výuky

Dánová Jaroslava

6.hod

odpadá

UCE

2.PO

 

Ukončení výuky

 

7.hod

odpadá

UCE

2.PO

 

Ukončení výuky

Kubaláková Soňa

1.hod

odpadá

MAT

2.PO

 

Ukončení výuky

Matrasová Jana

1.hod

odpadá

CJL

3.OZ (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

ZSV

2.PO

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

CJL

2.PO

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

CJL

2.PO

 

Ukončení výuky

Opelková Ludmila

4.hod

odpadá

OBN

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

7.hod

odpadá

OBN

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

Rezničák Josef

5.hod

odpadá

TEV

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

TEV

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

Straková Ilona

0.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

 

Suplování:   Čtvrtek 28.6.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 22.6.2018 (11:12)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.PO

 

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

   

3.KČ

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

   

3.MO

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

   

3.OZ

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

3.SM

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Caisová Marta

0.hod

odpadá

EKO

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

Čech Martin

3.hod

odpadá

ANJ

2.PO

 

Ukončení výuky

Drdák Jiří

6.hod

odpadá

AUT

3.MO

 

Ukončení výuky

 

7.hod

odpadá

STR

3.SM

 

Ukončení výuky

Lejsková Jitka

1.hod

odpadá

PEK

2.PO

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

PEK

2.PO

 

Ukončení výuky

Matrasová Jana

3.hod

odpadá

CJL

3.OZ (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

ZSV

2.PO

 

Ukončení výuky

Ondok Václav

4.hod

odpadá

ZES

3.OZ

 

Ukončení výuky

Opelková Ludmila

5.hod

odpadá

NEJ

3.OZ (3.SO)+

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

NEJ

3.OZ (3.SO)+

 

Ukončení výuky

Rezničák Josef

1.hod

odpadá

IKT

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

IKT

3.SM (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

ELT

3.MO

 

Ukončení výuky

Straková Ilona

0.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

Tejkl Jan

5.hod

odpadá

ŘMV

3.MO

 

Ukončení výuky

 

7.hod

odpadá

TEO

3.OZ

 

Ukončení výuky

 

8.hod

odpadá

TEO

3.OZ

 

Ukončení výuky

 

 

Suplování:   Pátek 29.6.2018 (sudý týden)

datum výpisu: 22.6.2018 (11:12)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.KČ

UVY

TH

UVY

UVY

UVY

UVY

     

1.MO

UVY

TH

UVY

UVY

UVY

       

1.OZ

UVY

TH

UVY

UVY

UVY

       

1.PO

UVY

TH

UVY

UVY

UVY

       

1.SM

 

TH

UVY

UVY

UVY

       

2.KČ

 

TH

UVY

UVY

UVY

       

2.MO

UVY

TH

UVY

UVY

UVY

       

2.OZ

UVY

TH

UVY

UVY

UVY

       

2.PO

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

       

2.SM

UVY

TH

UVY

UVY

UVY

       

3.KČ

UVY

UVY

UVY

UVY

UVY

       

3.MO

 

UVY

UVY

UVY

UVY

       

3.OZ

 

UVY

UVY

UVY

UVY

       

3.SM

 

UVY

UVY

UVY

UVY

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Caisová Marta

 

..

             

Drdák Jiří

 

-

             

Lejsková Jitka

 

-

             

Matrasová Jana

 

..

             

Rezničák Josef

 

-

             

Změny v rozvrzích učitelů:

Caisová Marta

2.hod

odpadá

OBN

1.SM (1.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

PRA

1.PO

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

EKO

2.PO

 

Ukončení výuky

 

1. hod Obecný pedagogický dohled

Čech Martin

0.hod

odpadá

ANJ

1.PO

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

ANJ

1.MO

 

Třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

ANJ

1.PO

 

Ukončení výuky

Čurda Jiří

0.hod

odpadá

OVY

2.OZ

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

2.OZ

 

Třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OVY

2.OZ

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

2.OZ

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

2.OZ

 

Ukončení výuky

Drdák Jiří

0.hod

odpadá

OAD

1.MO

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OAD

3.MO

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

AUT

3.MO

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

AUT

1.MO

 

Ukončení výuky

 

1. hod Obecný pedagogický dohled

Grill František

0.hod

odpadá

OVY

1.KČ

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

1.KČ

 

Třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OVY

1.KČ

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

1.KČ

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

1.KČ

 

Ukončení výuky

 

5.hod

odpadá

OVY

1.KČ

 

Ukončení výuky

Kozlová Helena

1.hod

odpadá

STL

2.KČ

 

Třídnická hodina

 

3.hod

odpadá

STL

2.KČ

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OBN

2.KČ

 

Ukončení výuky

Kubaláková Soňa

1.hod

odpadá

MAT

2.PO

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

MAT

2.PO

 

Ukončení výuky

Lejsková Jitka

1. hod Obecný pedagogický dohled

Matrasová Jana

0.hod

odpadá

CJL

2.PO

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

CJL

2.PO

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

CJL

1.PO

 

Ukončení výuky

 

1. hod Obecný pedagogický dohled

Viola Ladislav

0.hod

odpadá

OVY

2.SM

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

2.SM

 

Třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OVY

2.SM

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

2.SM

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

2.SM

 

Ukončení výuky

Novotný Tomáš

0.hod

odpadá

OVY

2.MO

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

2.MO

 

Třídnická hodina

 

2.hod

odpadá

OVY

2.MO

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

2.MO

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

2.MO

 

Ukončení výuky

Ondok Václav

0.hod

odpadá

ZES

1.OZ

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

ZES

1.OZ

 

Třídnická hodina

Opelková Ludmila

2.hod

odpadá

NEJ

3.OZ (3.SO)+

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

NEJ

3.OZ (3.SO)+

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

NEJ

1.SM (1.SO)+

 

Ukončení výuky

Rezničák Josef

2.hod

odpadá

IKT

2.KČ

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

FYZ

1.SM (1.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

FYZ

3.OZ (3.MZ)+

 

Ukončení výuky

 

1. hod Obecný pedagogický dohled

Straková Ilona

0.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

1.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.KČ

 

Ukončení výuky

Pedagogický dohled u třídy:

1.KČ, 1. hod - Caisová Marta

1.MO, 1. hod - Drdák Jiří

1.OZ, 1. hod - Drdák Jiří

1.PO, 1. hod - Lejsková Jitka

1.SM, 1. hod - Drdák Jiří

2.KČ, 1. hod - Matrasová Jana

2.MO, 1. hod - Rezničák Josef

2.OZ, 1. hod - Rezničák Josef

2.SM, 1. hod - Rezničák Josef

 

Zpracováno v systému Bakaláři