12. 11. 2023

Další nový obor na naší škole

Vážení rodiče, milí žáci,

s radostí Vám oznamujeme, že se škole podařilo uzavřít dohodu s Ministerstvem vnitra ČR  o poskytování středního vzdělávání v oboru vzdělání 68-42-M/01 Bezpečnostně právní činnost . Jedná se o maturitní obor s velmi atraktivním vzdělávacím programem; nabízí vyučovací předměty právo, kriminalistika a kriminologie, sebeobrana. bezpečnostní příprava. Absolventi tohoto  oboru jsou předurčeni pracovat především v bezpečnostních složkách.

Už v přijímacím řízení pro školní rok 2024/2025 bude tento obor naší školou nabízen. Do 1. ročníku budeme přijímat  25 žáků. Protože jsme škola veřejná, přijatí žáci nebudou platit žádné školné.

Tímto  Vás také srdečně zveme na den otevřených dveří (sobota 25.11.2023) , na kterém  se můžete dozvědět více informací o tomto oboru vzdělání.

PhDr. Zdeňka Lovčí, ředitelka školy

 

×