21. 9. 2022

Adaptační kurz 1.KO

Ve středu 21. září 2022 proběhl adaptační kurz třídy 1. KO v krásném a inspirativním prostředí Českého Krumlova.

Žáci prvního ročníku oborů Kuchař-číšník a Operátor skladování společně strávili den plný zážitků, poznávacích, informačních, pohybových i dalších aktivit zaměřených na oblast historie našeho kraje, stmelování kolektivu, prožití společných zážitků, vzájemného poznávání, prohlubování znalostí a dovedností v oblasti mezilidských vztahů, formování osobnosti studentů a poznávání okolí svého bydliště.

Společně jsme se dopravili autobusem do Českého Krumlova, zde už na nás čekal pan průvodce, který nás zasvětil do historie města, budov a objektů, vyprávěl nám příběhy a legendy města, zajímavosti ze života obyvatel, společně jsme prošli poutavou cestu Českým Krumlovem.

Pak nás čekala bowlingová hra v ExBowlingu Český Krumlov. Rozdělili jsme se do čtyř týmů a se zápalem soutěžili o nejlepší hru a největší dosažený počet bodů mezi týmy. Hru si všichni opravdu hodně užili.

Za odměnu nás čekal oběd a krásně připravené stolování, které jsme si společně vychutnali.

Při zpáteční cestě na autobusové nádraží jsme využili prohlídkou panoramatu na českokrumlovský zámek. Počasí nám přálo a skvěle podtrhlo krásu Českého Krumlova.

×